Jak wybrać modne trampki damskie?

  białe trampki

  Modne trampki damskie dzisiaj są… cóż coraz bardziej modne i przez to często noszone. Jak jednak powinno się je wybrać? Czym tak w zasadzie trzeba się kierować podczas wyboru? Co tutaj jest najbardziej istotne?

  1 krok – odpowiednia jakość

  Przede wszystkim trzeba tutaj naprawdę dobrze wybrać firmę takich trampek damskich. Wiele osób uważa w tym miejscu, że przecież nie ma absolutnie żadnej różnicy pomiędzy tańszymi trampkami a droższymi. Najczęściej jednak jest i to dość znaczna.

  Tańsze trampki wyprodukowane są ze słabej jakości gumy, która nie tylko nie amortyzuje kroków tak, jak powinna, to jeszcze szybko się psuje i na dodatek nie jest w ogóle przewiewna i powoduje pocenie się stopy. Guma w droższych trampkach na pierwszy rzut oka wygląda tak samo jednak ma inne właściwości.

  Dlatego też lepiej wybierać modne damskie trampki w tej lepszej wersji.

  2 krok – jaki krój

  Pozostaje jednak zasadnicze pytanie – czy trampki wysokie czy niskie. Kiedy bowiem pójdzie się do sklepu, to szybko będzie widać różnego rodzaju trampki z cholewką za kostkę i takie, które będą się kończyły jeszcze sporo przed kostką. Które są lepsze?

  Na to pytanie nie da się tak po prostu odpowiedzieć, bowiem wszystko w zasadzie zależy od tego, kto, do czego planuje je nosić. Można tylko delikatnie w tym miejscu zaznaczyć, że do wąskich ołówkowych spódnic czy dłuższych sukienek raczej lepiej są polecane trampki niższe, zaś do krótszych spódniczek lepiej nadawać się będą trampki wyższe. Wszystko jest jednak tutaj rzeczą gustu -oba rodzaje trampków mają swoje zalety i wady.

  3 krok – jaki styl

  Na koniec warto jeszcze powiedzieć trochę o tym, jaki styl należy wybrać. Dzisiaj w sprzedaży dostępne są naprawdę różnego rodzaju modne damskie trampki – mogą mieć gumę klasyczną białą albo też czarną, jednak ze standardowych barw jak czerwień, granat czy czerń albo praktycznie każdą inną, mogą mieć wzorki… Możliwości jest wiele!